Mel Max Actigel

produkt dostępny bez recepty, żel,

Diklofenak (diclofenac)

, Hasco-Lek

Dawka:

20 mg/g

Opakowanie:

24,99 zł

(0,50 zł / g)

Opis Mel Max Actigel

Mel Max Actigel to lek dostępny bez recepty w postaci żelu o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym. Substancją czynną preparatu jest diklofenak, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wskazaniami do stosowania leku są pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów, ból pleców oraz ograniczone stany zapalne tkanek miękkich, takie jak zapalenie okołostawowe, ścięgien czy torebki stawowej oraz łokieć tenisisty. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 14. roku życia.

Kategorie Mel Max Actigel

Podmiot odpowiedzialny Mel Max Actigel

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Mel Max Actigel

  • Substancja czynna: 20 mg diklofenaku sodowego w 1 g żelu.

  • Substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, parafina ciekła, kokozylokaprylokapronian, kopolimer akryloilodimetylotaurynianu amonu i N-winylopirolidonu, makrogolu eter cetostearylowy, sorbitanu trioleinian, kompozycja zapachowa Dovena KD1710/L (zawiera między innymi: aldehyd heksylocynamonowy, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, cytronellol, eugenol, kumarynę, linalol, salicylan benzylu oraz 3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Mel Max Actigel

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

35,99 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

39,99 zł

Grypostop

tabletki powlekane, 24 tabletki