produkt dostępny bez recepty, zawiesina, ibuprofen
, Polpharma
Dawka:
Opakowanie:
(0,34 zł / ml)
Substancja czynna: 40 mg ibuprofenu w w 1 ml zawiesiny doustnej.
Substancje pomocnicze: hypromeloza, guma ksantan, glicerol (E 422), sodu benzoesan (E 211), maltitol ciekły (E 965), sodu cytrynian, kwas cytrynowy jednowodny, sacharyna sodowa (E 954), sodu chlorek, aromat malinowy, woda oczyszczona.
Określając dawkę ibuprofenu, należy uwzględnić masę ciała i wiek pacjenta. Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg na kg masy ciała, a maksymalna dawka dobowa wynosi 30 mg na kg masy ciała.
W celu dokładnego dawkowania do opakowania dołączony jest dozownik w formie strzykawki. Przed użyciem butelkę należy wstrząsnąć.
Produkt podaje się po posiłkach, z dużą ilością płynów. Należy zachowywać co najmniej 6-godzinną przerwę między kolejnymi dawkami oraz stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów oraz zmniejszenia ryzyka działań niepożądanych.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
tabletki musujące, 24 tabletki
tabletki musujące, 16 tabletek
tabletki, 4 tabletki
tabletki, 10 tabletek
tabletki powlekane, 24 tabletki
plaster, 5 plastrów
35,99 zł
tabletki powlekane, 20 tabletek blistry
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek
39,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
Apteka internetowa www.aptekapomorzany.pl
ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin
Nr zezwolenia: 579
Tel: +48 664 469 145
E-mail: millenium@aptekapuls.pl
Pon-Pt.: 08:00-21:00
Sob.: 08:00-21:00
Niedz.: 09:00-20:00
Legalna apteka
Pharmed sp. z o.o.
ul. Zygmunta Felczaka 8, 71-417 Szczecin
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.